Kruszenie

Podstawą naszej działalności jest kruszenie – czyli proces technologiczny mający na celu odpowiednie rozdrobnienie danego surowca. Możliwości wykorzystania tej usługi jest wiele: od prac wyburzeniowych, przez rozbiórki budynków po remonty domów i dróg. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie – żaden materiał twardy czy średniotwardy nie jest dla nas problemem.
Ważnym aspektem tej metody jest fakt, iż rozdrobnienie do odpowiednich rozmiarów pozwala na dalsze wykorzystanie, recykling.

W naszej ofercie znajduje się kruszenie gruzu na terenie całego kraju. Cenę za usługę zawsze ustalamy indywidualnie po rozmowie z klientem i po zbadaniu materiału, którym będziemy się zajmować. Kruszenie gruzu budowlanego wykonujemy nowoczesną kruszarką szczękową z separatorem magnetycznym. Dzięki temu uzyskujemy gruz zostaje oddzielony od stali. Końcowym efektem naszej pracy jest kruszywo budowalne łamane. Dzięki temu nasze działania są przyjazne środowisku. Recykling gruzu pozwala odzyskać wartościowy materiał budowlany.
Zajmujemy się także kruszeniem wszelkich elementów betonowych. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy z dużą dokładnością i starannością. Stawiamy na profesjonalizm na każdym etapie prowadzonych prac od rozpoczęcia rozmów z Klientem, po wykonanie usługi. Kruszenie betonu wykonujemy wydajnym sprzętem. Staramy się wykonywać usługę na placu budowy, aby zminimalizować koszty.

Oferujemy również kruszenie żelbetonu. Sprawdzony sprzęt, który wykorzystujemy do pracy pozwala nam realizować zlecenia terminowo i niezawodnie.

W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o kruszenie asfaltu. Wszystkich, którzy szukają sprawdzonego rozwiązania zachęcamy do współpracy. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie pomogą Państwu dobrać odpowiednie rozwiązanie. Efektem rozdrobnienia tego surowca jest powstanie kruszywa asfaltowego, które można dalej wykorzystywać.

Porkom tworzą specjaliści, dla których kruszenie betonu, gruzu czy asfaltu to codzienność.
Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty zapraszamy do kontaktu.