Wynajem

Kruszarka do betonu – wynajem

Wiele firm ma w swojej ofercie wynajem różnego rodzaju sprzętu budowlanego. Naszą główną działalnością jest świadczenie usług kruszenia gruzu i innych materiałów. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu Klientów ofertę naszej firmy wzbogaciliśmy także o wynajem kruszarki do betonu. To dziedzina na której znamy się najlepiej, dlatego swoją wiedzą i doświadczeniem chcemy podzielić się również z naszymi Klientami.
Dysponujemy nową, zakupioną w 2015 roku, szczękową kruszarką do betonu firmy DIETLAS z separatorem magnetycznym i zamontowaną wagą elektroniczną. Jest to wysokiej jakości sprzęt niemieckiej firmy: BAT Bohr- und Anlagentechnik GmbH.

W przypadku wynajmu mogą Państwo liczyć na fachowe porady naszych specjalistów.
Kruszarka szczękowa, którą udostępniamy naszym Klientom to sprzęt godny polecenia, zadbany i zawsze gotowy do użycia. Nasi technicy dbają o nienaganny stan techniczny naszego sprzętu.
Dużą zaletą naszej maszyny, jest fakt, że może pracować w każdym miejscu składowania gruzu. Zasięg naszej działalności to cały kraj.
Jeśli szukają Państwo wydajnego rozwiązania w korzystnej cenie, to idealnym rozwiązaniem jest nasza kruszarka do betonu. Wynajem odbywa się na wspólnie ustalanych warunkach, staramy się być elastyczni i dopasować naszą ofertę do Państwa oczekiwań.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu, gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.